ZPŮSOBY PLATBY 

 

Jak můžu objednávku zaplatit?

 

U nás si můžete vybrat z mnoha různých způsobů platby. Nezapomeňte, že způsob platby může rozhodovat o rychlosti doručení vašeho zboží. Všechny možnosti placení, které nabízíme:

 

 


  

Platba kartou

  

V internetovém prostředí patří platba kartou k těm nejrychlejším, nejpohodlnějším a nezbezpečnějším typům plateb, které může e-shop nabízet. U nás využíváme zapezpečenou platební bránu ComGate, která podléhá standardům zabezpečení 3D Secure. Žádné informace z vaší karty si samozřejmě neuchováváme.
 
Platba kartou je u nás zdarma a k placení můžete využít všechny platební karty vydané v rámci Evropské unie. 
 

   

Platba platebním tlačítkem

 

Druhým velmi rychlým způsobem platby na internetu jsou online platební tlačítka. Ne všechny banky tuto možnost pro své uživatele ale nabízí. Před zvolením této platební metody se tedy prosím informujte u své banky, zda platební tlačítka podporuje.

Pro využití platby platebním tlačítkem, která je zdarma, stačí po potvrzení objednávky pokračovat přes tlačítko do internetového bankovnictví a přihlásit se svými běžnými přihlašovacími údaji. Po přihlášení už uvidíte předvyplněný bankovní příkaz se všemi potřebnými údaji k platbě, který stačí potvrdit. Díky platebnímu tlačítku máme správně provedenou platbu během několika okamžiků v našem systému a nemusíme čekat, jako při běžném bankovním převodu.

 


  

Platba běžným bankovním převodem

 

S tímto typem platby jste se už pravděpodobně setkali. Po potvrzení objednávky vám do e-mailu pošleme veškeré potřebné údaje k provedení platby. Vy je poté zadáte do svého internetového bankovnictví a platbu odešlete. Běžný bankovní převod trvá až 3 dny, při tomto způsobu platby se tedy celá objednávka může trochu protáhnout.

Platba bankovním převodem je zdarma. Naše číslo bankovního účtu určeného pro platby převodem v českých korunách, který máme registrovaný u Fio banky, je 2901098876/2010. Údaje pro platby v eurech jsou IBAN: CZ67 2010 0000 0020 0154 4025 a SWIFT: FIOBCZPPXXX. Jako variabilní symbol prosím vždy uvádějte číslo objednávky, abychom mohli vaši platbu snáze dohledat.

 


  

 

Platba dobírkou při převzetí zboží

 

Zboží si od nás můžete nechat poslat i na dobírku. Zásilku zpracujeme během 1 až 2 pracovních dní od jejího potvrzení a pošleme na vaši adresu. Zaplatíte za ni tedy až ve chvíli, kdy vám ji kurýr přiveze, nebo když si ji sami pojedete vyzvednout na výdejní místo. Pozor, něktěré produkty, například ty vyráběné na zakázku, je potřeba zaplatit předem. U takových proto možnost platby dobírkou nenajdete.

Protože je platba dobírkou u přepravních společností zpoplatněna, účtujeme za ni i my poplatek ve výši 29 Kč

    

 

 

Odložená platba 

 

Na našem e-shopu můžete využít i odloženou platbu za zboží, která je bez poplatků. Ta umožňuje odložit si úhradu nákupu a následně buď uhradit, nebo rozložit platbu do splátek. Odložení platby je bezúročné. 

 


 

PayPal pro objednávky ze zahraničí

 
Pokud objednáváte z ciziny, můžete využít také platbu přes systém PayPal na účet andrea.kreislova@unity.cx. V košíku uvidíte platby přes PayPal aktivní pouze v případě zahraniční doručovací adresy. Tento typ platby je zpoplatněn 40 Kč.
 
 

 

Chci se přihlásit k newsletteru