MOŽNOSTI DOPRAVY 

 

Jak mi zboží pošlete?

 

Na našem e-shopu si můžete vybrat mezi mnoha způsoby dopravy zboží k vám nebo na výdejní místa. Snažíme se vám poskytnout co nejvíce možností od různých přepravních firem. Všechny způsoby dopravy, které nabízíme:

 

 


  

Doručení na vaši adresu

 

Nejoblíbenější způsob doručení zboží bývá většinou až domů. Je to bez práce, pro balíček nemusíte nikam jezdit a kurýr vám ho může přivést až před váš práh. U nás si můžete pro doručení zásilky na adresu zvolit ze 2 dopravců.
 
 

Česká pošta - 109 Kč

  

Služba Balík do ruky od České pošty představuje nejběžnější způsob doručování zásilek. Na e-mailu nebo v SMS máte aktuální informace o pohybu zásilky, díky speciálnímu kódu pro vyzvednutí balíčku ho za vás může převzít i kdokoliv jiný, komu kód poskytnete. Doručení proběhne běžně už do druhého pracovního dne od odeslání. Při neúspěšném doručení si můžete zásilku vyzvednout přímo na poště.

 

DPD - 89 Kč

 

Díky službě DPD Private vám kurýr přiveze vaši zásilku domů, do práce, nebo na jakoukoliv adresu, kterou jste při objednávce zadali standardně do druhého pracovního dne od odeslání. Díky sledovacímu kódu budete znát aktuální pozici zásilky a v den doručení vám přepravce e-mailem nebo SMSkou oznámí hodinový interval, během kterého můžete doručení očekávat. Pokud se vám to zrovna nehodí, máte k dispozici celkem 3 doručovací pokusy.

  


   

Doručení na výdejní místo 

 

Pokud se nechcete domlouvat s kurýrem a rádi si pro zásilku přijdete nebo přijedete, když máte zrovna čas, můžete si u nás zvolit doručení na výdejní místo, a to hned u 3 přepravních společností.
 

Česká pošta - 59 Kč

  

Široká síť Balíkoven České pošty nabízí vyzvednutí zásilky na více než 5 000 výdejních místech, nově i v Balíkovna-boxech. Celou cestu balíček můžete sledovat podle sledovacího kódu, k vyzvednutí pak máte speciální kód, který může použít kdokoliv, komu ho předáte. 

 

Zásilkovna - 79 Kč

 

Zásilku vám pošleme na jedno ze skoro 8 tisíc výdejních míst společnosti Zásilkovna. Balíček můžete sledovat v aplikaci nebo pomocí sledovacího kódu na webu, díky kterému budete přesně vědět, kdy ho můžete očekávat.  

U nadrozměrných zásilek poštovné dopočítáme na 129 Kč. Standardní rozměry zásilky: 5 kg, cca 50x40x30 cm, nejdelší strana max 50 cm. Součet délky, šířky a výšky nesmí přesáhnout 120 cm. Minimální rozměry nesmí být menší než 10×7×1 cm. 

 

DPD - 59 Kč

 

Zásilku si můžete vyzvednout také na jednom z 1250 výdejních míst DPD, kde na vás počká až 7 dní. Informace o aktuální polože balíku jsou i tady samozřejmostí. 

 


  

Osobní vyzvednutí na prodejně

    

Pro svou objednávku se u nás samozřejmě můžete zastavit i osobně. Po provedení objednávky ale prosím počkejte, až vám pošleme e-mail, že pro vás zboží máme připravené. Před každou návštěvou si prosím zkontrolujte na naší stránce Kontakt, že máme otevřeno.

 


  

Zaslání do zahraničí

 

Zboží vám rádi pošleme i za hranice České republiky. Ať už to bude na Slovensko, do jiných států Evropské unie, nebo do celého světa, vždy se budeme snažit najít způsob, jak k vám naše zboží dopravit.

 

Slovensko - 99 Kč

 

 

Nejjednodušší a nejlevnější způsob doručení vaší objednávky na Slovensko je přes službu Zásilkovna. Pokud ale chcete, můžete si v košíku zvolit i standardní doručení na adresu přes kurýrní službu DPD za 219 Kč.

 

EU - 590 Kč

 

Do všech států Evropské unie vám rádi pošleme zásilky přes služby České pošty. Při větších zásilkách vám můžeme výši přepravného dopočítat.

 

Svět - 790 Kč

 

I do všech ostatních zemí mimo Evropskou unii posíláme balíčky prostřednictvím České pošty. Pokud byste svou zemi v nabídce náhodou nenašli, napište nám prosím a my ji rádi přidáme. Při větších zásilkách vám můžeme výši přepravného dopočítat.

 

Chci se přihlásit k newsletteru