VRÁCENÍ ZBOŽÍ A REKLAMACE 

 

Je nám jasné, že i přes náš široký výběr kšiltovek, dresů a jiných fanouškovských předmětů z NHL se může stát, že si vyberete špatnou velikost, střih, nebo si prostě nákup rozmyslíte. V takovém případě ale nemusíte zoufat a můžete využít možnost vrácení zboží bez udání důvodů do 14 dní od nákupu.

 A pokud jste se zbožím spokojeni, ale přesto se na něm něco pokazí, jsme připraveni postavit se k tomu čelem a přijmout zboží do klasické reklamace. Jak v těchto výjimečných situacích postupovat se můžete dočíst právě na této stránce.

Formulář pro reklamaci nebo vrácení je ke stažení zde.

 

 

Když chcete zboží vrátit

 

Které zboží můžu vrátit?

 
Ze zákona můžete do 14 dní od nákupu přes e-shop vrátit jakékoliv nepoužité zboží bez udání důvodů. To se týká všech našich NHL produktů, které máme skladem. Neplatí to ale pro zboží vyrobené na objednávku, v našem případě hlavně personalizované kšiltovky, dresy a další produkty s vlastním jménem a číslem.
 

Jak mám postupovat? 

 

Pošlete nám nebo přineste zboží k vrácení na naši prodejnu (adresa: Fanshop Českého hokeje, Galerie Harfa, 2. patro, Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha 9)Nezapomeňte prosím ke zboží  připojit  formulář  k vrácení zboží, bez čísla účtu pro vrácení peněz a základních  údajů o vás (jméno, příjmení, kontakt, číslo objednávky) nebudeme schopni vaši žádost o vrácení nebo reklamaci vyřídit. Více informací o vrácení zboží najdete i v našich Obchodních podmínkách. Nevíte si rady nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat, velmi rádi vám pomůžeme a zodpovíme případné dotazy.  Aktuální kontaktní údaje najdete vždy na stránce Kontakt.

   


   

Když chcete zboží reklamovat

 

Které zboží můžu reklamovat?

 

Na každý produkt zakoupený z našeho e-shopu se vztahuje klasická zákonná 2letá záruční lhůta. Neplatí to pouze pro komisní zboží. O tom vás ale informujeme přímo na stránce produktu.

 

Jak mám postupovat?

 

V případě, že chcete reklamovat zboží zakoupené u nás, nejdříve se s námi prosím spojte přes e-mail nebo telefon. Aktuální kontaktní údaje najdete vždy na stránce Kontakt. Po naší domluvě nám zboží zašlete nebo přineste na adresu naší prodejny. Ke zboží prosím nezapomeňte připojit stručný průvodní dopis s číslem objednávky, kontaktními údaji a popisem nedostatků. Jakmile se zboží dostane k nám, do 30 dní posoudíme vady či nedostatky a budeme vás informovat o výsledku reklamace.

   

Jak může reklamace dopadnout?

 

 Pokud vaše reklamace bude uznána dodavatelem, dostanete od nás úplně nový produkt nebo poukaz na nákup jiného produktu z našeho fanouškovského sortimentu z NHL. Případně máte také nárok na vrácení peněz, které jste za reklamovaný produkt zaplatili.

  

Pokud na základě analýzy vyhodnotíme, že reklamovaný problém nenastal špatnou kvalitou nebo zpracováním výrobku, ale jeho nesprávným používám a reklamace tedy nebude uznána dodavatelem, pak bohužel nemáte nárok na nový produkt a zaslaný výrobek vám vrátíme zpět.

 

V případě 3. opakované reklamace se stejným problémem máte nárok na vrácení peněz. Více informací o reklamacích najdete také v našich Obchodních podmínkách.

   


 

Adresa pro vrácení zboží a reklamace 

 

Po naší předchozí dohodě nám prosím zboží pošlete na následující adresu. Zásilky na dobírku nepřijímáme.

  

Fanshop Českého hokeje,

Galerie Harfa, 2. patro

Českomoravská 2420/15a, 190 93 Praha 9

 

Chci se přihlásit k newsletteru